Koszty dostawy

Czas dostawy

Kwiatowa Dostawa daje Państwu za swoim pośrednictwem możliwość taniej internetowej wysyłki kwiatów na terenie Warszawy oraz całego kraju.

Dostawa kwiatów odbywa się przez 7 dni w tygodniu, od godziny 9.00 do 20.00. Opłacenie zamówienia do godziny 16.00 umożliwia dostawę jeszcze tego samego dnia. Dostawę w weekend gwarantuje Państwu wniesienie opłaty do tej godziny w piątek.

Dostawa prezentów, które zamawiają Państwo nie dołączając do nich kwiatów, odbywa się wyłącznie w dni robocze. Opłacenie do godziny 14.00 powoduje dostarczenie przesyłki w kolejnym dniu roboczym.

Dostawa kwiatów z prezentami odbywa się przez 7 dni w tygodniu. Wniesienie opłaty do godziny 14.00 w dniu roboczym skutkuje dostarczeniem przesyłki w dniu kolejnym. Opłaty wniesione po godzinie 14.00 w piątek, a także w sobotę i niedzielę spowodują realizację zamówienia we wtorek. Jeśli chcą mieć Państwo gwarancję godziny dostawy może to wydłużyć czas dostawy o jeden dzień.

 

Koszty dostawy

Korzystając z możliwości internetowej wysyłki kwiatów, nie płacą Państwo za ich dostawę, jeśli Państwa zakupy przekroczą łączną kwotę 100,00 zł. Wybierając tańsze zamówienie, doliczymy Państwu koszty przesyłki, które wynoszą 18,00 zł na terenie Warszawy, a także poza nią, na terenie całego kraju. Zachęcamy do korzystania z tej niezwykle taniej opcji, jaką specjalnie dla Państwa przygotowała kwiaciarnia Kwiatowa Dostawa.

Proszę pamiętać, że tak tania, internetowa wysyłka kwiatów, szczególnie w wypadku gdy jest to Warszawa, to naprawdę świetna okazja. Daje ją Państwu kwiaciarnia Kwiatowa Dostawa, we współpracy ze wszystkimi swoimi kwiaciarniami partnerskimi. Ulokowane są one na terenie całego kraju, niezależnie od tego, czy wybranym przez Państwa miastem dostawy jest Warszawa, Gdańsk, czy jakiekolwiek inne miasto. Szybka wysyłka i dostawa kwiatów, którą umożliwia Państwu kwiaciarnia internetowa, to doskonała alternatywa dla typowych stacjonarnych punktów, które nie wymaga wychodzenia z domu i umożliwia dostarczenie prezentu tanio w każdy zakątek Polski.

Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl