Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.
Nagrody

Czym jest Kwiatowa Dostawa?

Jesteśmy Kwiaciarnią Internetową, która przez ostatnie lata wywołała tysiące uśmiechów u swoich klientów. Dzięki temu, że mierzymy wysoko i konkurujemy z najlepszymi to często stajemy się dla nich wzorem do naśladowania. Nasze motto to „Zawsze świeże kwiaty, na każdą okazję”.
Wraz z bukietem kwiatów doręczamy miłość, radość, szczęście i bajeczne emocje.
Sprawiamy, że nikną setki kilometrów, a na twarzy bliskiej osoby gości uśmiech. Gwarantujemy nie tylko niezapomniane wrażenie lecz także wysoką jakość, profesjonalne podejście do klienta oraz zadowolenie każdego, kto nam zaufa.

Za co nas cenicie?

Nagroda Konsumenta 2020” – Dzięki Państwa głosom zostaliśmy nagrodzeni Godłem „Nagroda konsumenta 2020” w kategorii „Najlepsze Kwiaciarnie Internetowe” za wysoką jakość usługi i zadowolenie konsumenta. Dziękujemy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby nadal w pełni zasługiwać na tak zaszczytne miano.
Nagroda_konsumenta

Orły florystyki” – Plebiscyt ten wyłania najlepiej oceniane firmy danej branży, działające na terenie kraju. To Państwo dzielący się opiniami na portalach społecznościowych i innych stronach internetowych wyłoniliście nas spośród 79 tysięcy sprawdzonych firm z branży. Dzięki Wam otrzymaliśmy bardzo wysoka notę klasyfikacyjna - 9,6 i uzyskaliśmy status wyróżnienia w Warszawie.
      Orły_Florystyki

Nie spoczywamy na lurach i każdego dnia uczymy się nowych rzeczy i stawiamy nowe cele, aby nasza oferta i jakość naszych usług były najlepsze na rynku.

Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl