Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.
Blog kategorie
Szybkie informacje

Kwiaciarnia Internetowa
KWIATOWA DOSTAWA
tel.: (+48) 22 110-59-60
e-mail: info@kwiatowadostawa.pl
Termin dostawy
nawet w 2 godziny
Darmowy SMS
potwierdzenie dostawy
Formy Płatności

szybki przelew- PayU(Blik)
płatność kartą- PayPal
przez telefon- blik
przelew tradycyjny
Koszt dostawy
- 23,00 zł.
Darmowa dostawa
od 100,00 zł

Kiedy warto zamówić kwiaty przez internet?

Kiedy warto zamówić kwiaty przez internet?

Kwiaciarnie Internetowe

Kwiaty są świetnym pomysłem na prezent na niemal każdą okazję. Ucieszą się z niego prawie wszyscy, bez względu na wiek. Od pewnego czasu coraz większą popularność zaczynają zdobywać kwiaciarnie internetowe, które w niektórych miejscach zaczynają wypierać sklepy stacjonarne. Nic dziwnego, zamówienie kwiatów przez internet jest bajecznie proste i wcale nie wymaga wydawania fortuny. Na jakie okazje warto zamówić kwiaty przez internet? Walentynki, Dzień Matki, Dzień Kobiet, urodziny to okazje które przychodzą nam do głowy jako pierwsze. Nie są to jednak jedyne dni, gdy warto pomyśleć o kwiatowym upominku. Kwiaty przez internet to dobra opcja również w wielu innych okolicznościach. Kiedy internetowa kwiaciarnia jest idealnym rozwiązaniem dla nas?

 

Wyznaj miłość zamawiając kwiaty z dostawą

Miłość zaczyna się zwykle powoli. Od ukradkowych spojrzeń i nieśmiałych prób zagajenia rozmowy, a następnie częstszych kontaktów w celu poznania bliżej osoby, która nam się podoba. Dopiero po pewnym czasie jesteśmy w stanie stwierdzić, że to co do niej czujemy to właśnie miłość. Z wyznaniem miłości, gdy jesteśmy jej już pewni, nie należy zwlekać zbyt długo. Dla kobiety jest ono niezmiernie ważne i z pewnością ucieszy się, kiedy je usłyszy. W jaki sposób wyznać miłość kobiecie nie będąc jednocześnie nudnym i banalnym? Tutaj pomóc może właśnie kurier kwiatowy. Warto zamówić dla ukochanej bukiet czerwonych róż z dołączonym bilecikiem na którym zapisane będzie wyznanie miłości. Datę i czas doręczenia warto wybrać w taki sposób, by móc odwiedzić obdarowaną niedługo po otrzymaniu niespodzianki i zabrać na romantyczną kolację.

 

Kwiaty na przeprosiny

Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i czasami popełniamy błędy. Niektóre z nich są jednak wyjątkowo poważne i mogące zagrażać naszej relacji z osobą, którą zraniliśmy. Zdarza się, że skrzywdzona osoba nie chce nas widzieć. W jaki sposób możemy ją wtedy przeprosić? Dostawa kwiatów zamówionych online jest wtedy naszym jedynym ratunkiem. Zamówienie kwiatów i wysłanie ich z dołączoną prośbą o przebaczenie może być pierwszym krokiem do odbudowania relacji. Oczywiście nie należy poprzestać na prezencie. Najważniejsza jest zmiana naszego zachowania!

 

Ślub

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu młodej pary. Wiele osób z perspektywy czasu nazywa dzień ślubu najpiękniejszym dniem w ich życiu. Nic dziwnego, że w celebrowaniu radości nowożeńców chce wziąć udział każdy, dla kogo choćby jeden z nich (pan młody lub panna młoda) jest kimś bliskim. Nie sposób jednak zaprosić na wesele (a nawet na ślub) wszystkich. Dobrym pomysłem, by pokazać naszą pamięć i złożyć życzenia jest wysłanie bukietu kwiatów ślubnych. Choć nie spotkamy młodej pary osobiście, kurier kwiatowy przekaże im gratulacje w naszym imieniu.

 

Inne ważne wydarzenia w życiu

W życiu zdarza się wiele okazji do świętowania, o których zapominamy. Ukończenie studiów, otrzymanie awansu, narodziny dziecka...każde z tych wydarzeń jest ważne, ale niekoniecznie świętowane z wielką pompą. Nie oznacza to jednak, że powinno przejść całkowicie bez echa. Wysłanie kwiatów dla świeżo upieczonego magistra lub rodzica na pewno będzie miłym gestem, o co z powodzeniem zadba nasza kwiaciarnia internetowa.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl