Kwiaciarnia internetowa - Gliwice

Kwiaciarnia wysyłkowa jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Nasze kwiaty z dostawą są wygodną alternatywą zakupu roślin. Dostawa kwiatów jest szybka, niezawodna i pozwala zaoszczędzić czas, bez pośpiechu i stresu wybrać najpiękniejszą wiązankę, skorzystać z kreatora własnych bukietów czy zrealizować zamówienie duże lub niestandardowe.

Kwiaciarnia internetowa ułatwia również realizację zamówień firmowych. Kwiaty dostarczone pod wskazany adres i o umówionej godzinie zawsze są świeże i piękne, a usługa nie rozczarowuje.

Gliwickie zwyczaje kwiatowe

Co roku Gliwice stają się kolorowe. Główne akcje sadzeniowe odbywają się wiosną, latem i jesienią tak, aby przez cały okres wegetacji miasto było piękne i wyjątkowe. Na skwerach i zieleńcach pojawiają się begonie, aksamitki, pelargonie, niecierpki, petunie, tulipany, przebiśniegi, narcyzy, smagliczki nadmorskie i krokusy. Na przełomie marca i kwietnia obsadzane są bratkami i pierwiosnkami pisanki, które w okresie wielkanocnym zdobią gliwickie ronda.

Na uwagę zasługują również, znane w całym kraju, kwiatowe rzeźby. W Gliwicach ustawionych jest bowiem 20 form, które na wiosnę obsadzane są ponad 100 tys. sadzonek begonii, szałwii, aksamitek i pelargonii. Są one wspaniałą wizytówką miasta.

Mieszkańcy Gliwic lubią otaczać się zielenią

W Gliwicach, mimo że to miasto śląskie, a więc kojarzące się z działalnością górniczą, kreuje się mieszkańcom piękne otoczenie do życia. Zapewne dlatego wszyscy chętnie kupują się tu wszelką roślinność. Wiosną najpopularniejsze są tulipany, żonkile i hiacynty, latem eustomy, gerbery i mieczyki, a jesienią chryzantemy. Najczęściej kwiaciarnie sprzedają pojedyncze rośliny lub niewielkie bukiety. Wielu gliwiczan potrafi jednak wyrwać się ze schematów i zdecydować się na rośliny egzotyczne lub na wyjątkowe i duże kompozycje.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Katowicach.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
219,00 zł 199,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl