Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.

Kwiaciarnia internetowa - Lublin

Dla każdego ważne jest, aby kwiaty były piękne i świeże. Niestety, nie zawsze klienci mogą skorzystać z licznych, miejskich kwiaciarni. Wówczas z pomocą przychodzi nasza kwiaciarnia internetowa. Można w niej zamówić kwiaty z dostawą pod wskazany adres i w ściśle ustalonym terminie.

Kwiaciarnia internetowa Kwiatowa Dostawa dostarcza najwyższej jakości rośliny, które wykwalifikowani floryści układają specjalnie na wybraną okazję i z uwzględnieniem wytycznych klienta.

Ulubione kwiaty Lublina

Kwiaciarnie w Lublinie wciąż prężnie się rozwijają. Jak wyznają lokalni floryści, coraz więcej osób kupuje bukiety mieszane, często ułożone z typowo sezonowych gatunków, o odzwierciedlających porę roku kolorach. Wiosną są to tulipany, hiacynty i goździki, jesienią róże, hortensje, astry. Ważna jest naturalność bukietów oraz ich estetyka.

Lublinianie nie lubią plastikowych dodatków, w większości stronią od sztucznie kolorowanych okazów i stawiają na klasykę, w bardzo małym procencie wybierając nowoczesność i udziwnienia. Tylko niewielka ilość osób sięga po tak egzotyczne kwiaty, jak ginger, protea, helikonia.

W Lublinie liczy się świeża dostawa kwiatów

Lublinianie przyzwyczaili się do wysokiej jakości kwiatów. W okolicy mają przecież najnowocześniejsze szklarnie o powierzchni niemal 18 ha, które zaopatrują w świeże kwiaty prawie całą Polskę oraz 26 innych krajów. Uprawia się tu ponad 200 odmian orchidei oraz po 70 odmian anturium i róż.

To te rośliny dominują w kompozycjach, które Lublinianie kupują najchętniej. Obdarowują się przy każdej okazji, choć tradycyjne święta, takie jak: urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Walentynki, zdecydowanie wiodą prym.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Białej Podlaskiej.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl