Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.

Kwiaciarnia internetowa Olsztyn

W tak ukwieconym Olsztynie nasza kwiaciarnia internetowa co prawda nie dostarczy ogrodu wertykalnego, ale z powodzeniem zrealizuje każde inne zamówienie na dopracowany i dopasowany do okoliczności bukiet świeżych oraz pięknych kwiatów, które z pewnością sprawią przyjemność każdemu. Niezależnie od okazji ich podarowania.

Dostawa kwiatów może też okazać się najwygodniejszym rozwiązaniem! Nasza kwiaciarnia online zrealizuje bowiem zamówienie na dostawę pod wskazany adres, a nawet na określoną godzinę. Dostarczy kwiaty zarówno do Ciebie, jak i w Twoim imieniu. Dzięki temu znacznie ułatwi Ci przygotowanie do ważnego wydarzenia lub pomoże Ci miło zaskoczyć któregoś z Olsztynian - nie tylko mieszkającego na Osiedlu Kwiatowym.

Kwiatowe zwyczaje Olsztyna

Olsztyn kojarzy się z tętniącym życiem centrum, jeziorami, lasami i wypielęgnowaną zielenią miejską. Corocznie sadzonych jest tu ponad 50 tys. kwiatów. Głównie to bratki i stokrotki, chociaż na niektórych klombach rosną dalie, pelargonie i begonie, które pozostają tam do samej jesieni. Imponujące są również magnolie zdobiące parki.

Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest też Osiedle Kwiatowe, na którym rosną rzadko spotykane w zieleni miejskiej maki, malwy, konwalie, chabry i słoneczniki. To niezwykle atrakcyjne miejsce, szczególnie dla osób ceniących spokój i zieleń.

Na największą uwagę zasługuje jednak pierwszy w Polsce wspomniany już wcześniej ogród wertykalny, który założono na olsztyńskim uniwersytecie. Pozwolił on zapoczątkować badania nad mrozoodpornością gatunków sadzonych na żywych ścianach, umożliwił korzystanie z roślin podczas hortiterapii i pokazał nowy kierunek rozwoju dla ogrodnictwa miejskiego.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Giżycku.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl