Kwiaciarnia internetowa Olsztyn

W tak ukwieconym Olsztynie nasza kwiaciarnia internetowa co prawda nie dostarczy ogrodu wertykalnego, ale z powodzeniem zrealizuje każde inne zamówienie na dopracowany i dopasowany do okoliczności bukiet świeżych oraz pięknych kwiatów, które z pewnością sprawią przyjemność każdemu. Niezależnie od okazji ich podarowania.

Dostawa kwiatów może też okazać się najwygodniejszym rozwiązaniem! Nasza kwiaciarnia online zrealizuje bowiem zamówienie na dostawę pod wskazany adres, a nawet na określoną godzinę. Dostarczy kwiaty zarówno do Ciebie, jak i w Twoim imieniu. Dzięki temu znacznie ułatwi Ci przygotowanie do ważnego wydarzenia lub pomoże Ci miło zaskoczyć któregoś z Olsztynian - nie tylko mieszkającego na Osiedlu Kwiatowym.

Kwiatowe zwyczaje Olsztyna

Olsztyn kojarzy się z tętniącym życiem centrum, jeziorami, lasami i wypielęgnowaną zielenią miejską. Corocznie sadzonych jest tu ponad 50 tys. kwiatów. Głównie to bratki i stokrotki, chociaż na niektórych klombach rosną dalie, pelargonie i begonie, które pozostają tam do samej jesieni. Imponujące są również magnolie zdobiące parki.

Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest też Osiedle Kwiatowe, na którym rosną rzadko spotykane w zieleni miejskiej maki, malwy, konwalie, chabry i słoneczniki. To niezwykle atrakcyjne miejsce, szczególnie dla osób ceniących spokój i zieleń.

Na największą uwagę zasługuje jednak pierwszy w Polsce wspomniany już wcześniej ogród wertykalny, który założono na olsztyńskim uniwersytecie. Pozwolił on zapoczątkować badania nad mrozoodpornością gatunków sadzonych na żywych ścianach, umożliwił korzystanie z roślin podczas hortiterapii i pokazał nowy kierunek rozwoju dla ogrodnictwa miejskiego.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Białymstoku.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl