Kwiaciarnia internetowa - Rzeszów

W okresie tradycyjnych świąt Dnia Matki czy Dnia Kobiet, jak również w dniach popularnych imienin, przepełnione rzeszowskie kwiaciarnie stacjonarne skutecznie odstraszają potencjalnych kupujących. Ci coraz częściej wybierają kwiaty z dostawą. Nasza kwiaciarnia internetowa oferuje bowiem świeże kwiaty, które układane są przez wykwalifikowanych florystów. Nie ma tu kolejek, co pozwala szybciej zdecydować się na wymarzoną wiązankę. „Kwiatowa Dostawa” umożliwia również skorzystanie z kreatora bukietów, co jest wygodną opcją złożenia zamówienia indywidualnego.

Wysyłkę kwiatów zawsze realizujemy ekspresowo - dzięki temu zamówiony przez Ciebie bukiet będzie świeży i piękny jeszcze długo po dostarczeniu. Dostawa kwiatów to również rozwiązanie niezwykle wygodne dla osób zapracowanych i firm. Umożliwia dostarczenie kwiatów na wskazany adres i o umówionej godzinie.

Ukwiecony Rzeszów zachęca do kupna kwiatów

Rzeszów jest coraz piękniejszy. Od wiosny wysadzane są w mieście liczne rośliny. Królują w nim popularne bratki oraz niezapominajki. Pojawiają się na początku wiosny na kwietnikach, w donicach ustawianych w mieście, na pasach drogowych. Latem wysadzone rośliny wymieniane są na pelargonie, begonie, petunie, żeniszki, jesienią natomiast na chryzantemy i tulipany. Na zagospodarowanie zieleni miejskiej Urząd Miasta w Rzeszowie corocznie przeznacza ponad 700 tys. zł.

Piękne otoczenie i miejska przestrzeń pełna zieleni zachęca Rzeszowian do obdarowywania się kwiatami. Klienci licznych kwiaciarni wybierają najchętniej tradycyjne rośliny cięte. Prym wiodą róże w różnych odcieniach, gerbery, forsycje i eustomy. W sezonie kupowane są też tulipany i bzy. Coraz częściej kupujący sięgają również po nowości ogrodnicze i kwiaty egzotyczne.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Krakowie.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl