Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.

Kwiaciarnia internetowa - Rzeszów

W okresie tradycyjnych świąt Dnia Matki czy Dnia Kobiet, jak również w dniach popularnych imienin, przepełnione rzeszowskie kwiaciarnie stacjonarne skutecznie odstraszają potencjalnych kupujących. Ci coraz częściej wybierają kwiaty z dostawą. Nasza kwiaciarnia internetowa oferuje bowiem świeże kwiaty, które układane są przez wykwalifikowanych florystów. Nie ma tu kolejek, co pozwala szybciej zdecydować się na wymarzoną wiązankę. „Kwiatowa Dostawa” umożliwia również skorzystanie z kreatora bukietów, co jest wygodną opcją złożenia zamówienia indywidualnego.

Wysyłkę kwiatów zawsze realizujemy ekspresowo - dzięki temu zamówiony przez Ciebie bukiet będzie świeży i piękny jeszcze długo po dostarczeniu. Dostawa kwiatów to również rozwiązanie niezwykle wygodne dla osób zapracowanych i firm. Umożliwia dostarczenie kwiatów na wskazany adres i o umówionej godzinie.

Ukwiecony Rzeszów zachęca do kupna kwiatów

Rzeszów jest coraz piękniejszy. Od wiosny wysadzane są w mieście liczne rośliny. Królują w nim popularne bratki oraz niezapominajki. Pojawiają się na początku wiosny na kwietnikach, w donicach ustawianych w mieście, na pasach drogowych. Latem wysadzone rośliny wymieniane są na pelargonie, begonie, petunie, żeniszki, jesienią natomiast na chryzantemy i tulipany. Na zagospodarowanie zieleni miejskiej Urząd Miasta w Rzeszowie corocznie przeznacza ponad 700 tys. zł.

Piękne otoczenie i miejska przestrzeń pełna zieleni zachęca Rzeszowian do obdarowywania się kwiatami. Klienci licznych kwiaciarni wybierają najchętniej tradycyjne rośliny cięte. Prym wiodą róże w różnych odcieniach, gerbery, forsycje i eustomy. W sezonie kupowane są też tulipany i bzy. Coraz częściej kupujący sięgają również po nowości ogrodnicze i kwiaty egzotyczne.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Krośnie.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl