Kwiaciarnia internetowa - Toruń

W Toruniu jest mnóstwo kwiaciarni. Najbardziej jednak znanych jest kilka, dlatego bywają one bardzo oblegane. Dzięki temu bardzo wygodną alternatywą jest naszą kwiaciarnia internetowa. Dlaczego? Kwiaty z dostawą oczywiście znacznie oszczędzają Twój czas. Umożliwiają bezproblemowy wybór bukietu i realizację nawet niestandardowego zamówienia. Dostawa kwiatów jest szybka, gwarantuje otrzymanie najświeższych okazów i dowiezienie ich na wskazany adres o określonej godzinie. Kwiaty z dostawą znacznie ułatwiają też realizację zamówień firmowych - wskazane bukiety dowieziemy z łatwością dowieziemy do Twojego biura, czy w miejsce, w którym organizujesz akurat wymagające tego wydarzenie.

Kwiaty, które znajdziesz w Toruniu

W Toruniu rokrocznie sadzonych jest ok. 200 tys. kwiatów. Na największą uwagę zasługują nasadzenia przy Bulwarze Filadelfijskim, gdzie rośnie niemal 70 tys. roślin. W ostatnich latach były to prymulki, hiacynty, żonkile, jaskry, tulipany, stokrotki, aksamitki, begonie i lwie paszcze, ale też wieloletnie macierzanki, szałwie, lawendy, liliowce, a nawet piwonie czy krzewy trzmieliny, tawuły, forsycji i jałowców.

Rośliny sadzone w Toruniu nie tylko mają upiększyć miasto, ale również ograniczyć skutki zanieczyszczenia powietrza. Pochłaniają bowiem toksyny i kurz, co jest szczególnie uciążliwe w tym chętnie odwiedzanym przez turystów mieście.

W toruńskich kwiaciarniach liczy się sezonowość

Jak w całym kraju, w Toruniu najbardziej lubiane róże. Tutaj jednak bardzo liczy się sezonowość roślin. Co prawda kwiaty egzotyczne są coraz popularniejsze, ale jednak wiosną najlepiej sprzedają się tulipany, latem eustomy, a jesienią chryzantemy i gerbery.

Najwięcej kwiatów kwiaciarnie sprzedają wiosną. Popularność roślin wzrasta nie tylko wraz z Dniem Kobiet czy Walentynkami. Torunianie po szarej zimie szybko chcą się bowiem otaczać kolorami i zapachami.

Klienci kwiaciarni z reguły wybierają rośliny bez ozdób, pojedyncze. Niekiedy sięgają po proste kompozycje. Jedynie starsze pokolenie lubi zdecydowane przybranie, celofan i kokardy.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Bydgoszczy.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl