Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.

Kwiaciarnia internetowa - Toruń

W Toruniu jest mnóstwo kwiaciarni. Najbardziej jednak znanych jest kilka, dlatego bywają one bardzo oblegane. Dzięki temu bardzo wygodną alternatywą jest naszą kwiaciarnia internetowa. Dlaczego? Kwiaty z dostawą oczywiście znacznie oszczędzają Twój czas. Umożliwiają bezproblemowy wybór bukietu i realizację nawet niestandardowego zamówienia. Dostawa kwiatów jest szybka, gwarantuje otrzymanie najświeższych okazów i dowiezienie ich na wskazany adres o określonej godzinie. Kwiaty z dostawą znacznie ułatwiają też realizację zamówień firmowych - wskazane bukiety dowieziemy z łatwością dowieziemy do Twojego biura, czy w miejsce, w którym organizujesz akurat wymagające tego wydarzenie.

Poczta dostawa kwiatowa w mieście Toruń

Szukasz kwiatów, które zostaną szybko dostarczone pod wskazany adres? Nasza poczta, oferująca dostawę kwiatów do miasta Toruń, pozwala na wybór pięknego bukietu, który trafi do obdarowywanej osoby lub wprost pod Twoje drzwi w określonym terminie. Nasza poczta to dostawa kwiatowa, która obejmuje nie tylko Toruń, ale także wiele innych okolicznych miejscowości.

Dostawa kwiatów pocztą w mieście Toruń oraz okolicach może być zrealizowana nawet w 2 godziny. Dzięki temu, że oferujemy różnorodne bukiety i kompozycje kwiatowe, z pewnością wybierzesz coś, co będzie pasowało do nadchodzącej okazji. Sprawdź nasze propozycje i wygodnie zamów wybrany bukiet pocztą. Kwiatowa Dostawa zadba o to, by przesyłka dotarła do Ciebie lub Twojego bliskiego sprawnie i bezpiecznie, a bukiet zachwycił obdarowywaną osobę!

Kwiaty, które znajdziesz w Toruniu

W Toruniu rokrocznie sadzonych jest ok. 200 tys. kwiatów. Na największą uwagę zasługują nasadzenia przy Bulwarze Filadelfijskim, gdzie rośnie niemal 70 tys. roślin. W ostatnich latach były to prymulki, hiacynty, żonkile, jaskry, tulipany, stokrotki, aksamitki, begonie i lwie paszcze, ale też wieloletnie macierzanki, szałwie, lawendy, liliowce, a nawet piwonie czy krzewy trzmieliny, tawuły, forsycji i jałowców.

Rośliny sadzone w Toruniu nie tylko mają upiększyć miasto, ale również ograniczyć skutki zanieczyszczenia powietrza. Pochłaniają bowiem toksyny i kurz, co jest szczególnie uciążliwe w tym chętnie odwiedzanym przez turystów mieście.

W toruńskich kwiaciarniach liczy się sezonowość

Jak w całym kraju, w Toruniu najbardziej lubiane róże. Tutaj jednak bardzo liczy się sezonowość roślin. Co prawda kwiaty egzotyczne są coraz popularniejsze, ale jednak wiosną najlepiej sprzedają się tulipany, latem eustomy, a jesienią chryzantemy i gerbery.

Najwięcej kwiatów kwiaciarnie sprzedają wiosną. Popularność roślin wzrasta nie tylko wraz z Dniem Kobiet czy Walentynkami. Torunianie po szarej zimie szybko chcą się bowiem otaczać kolorami i zapachami.

Klienci kwiaciarni z reguły wybierają rośliny bez ozdób, pojedyncze. Niekiedy sięgają po proste kompozycje. Jedynie starsze pokolenie lubi zdecydowane przybranie, celofan i kokardy.

Masz pytania. Jesteśmy do dyspozycji. Zadzwoń: 56 656-60-55

W województwie kujawsko-pomorskim dostarczamy kwiaty również jako kwiaciarnia internetowa w Bydgoszczy, kwiaciarnia internetowa w Grudziądzu, kwiaciarnia internetowa w Inowrocławiu, kwiaciarnia internetowa we Włocławku.
Przesyłka kwiatowa jest możliwa do każdego miejsca w województwie kujawsko-pomorskim.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl