Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.

Kwiaciarnia internetowa - Toruń

W Toruniu jest mnóstwo kwiaciarni. Najbardziej jednak znanych jest kilka, dlatego bywają one bardzo oblegane. Dzięki temu bardzo wygodną alternatywą jest naszą kwiaciarnia internetowa. Dlaczego? Kwiaty z dostawą oczywiście znacznie oszczędzają Twój czas. Umożliwiają bezproblemowy wybór bukietu i realizację nawet niestandardowego zamówienia. Dostawa kwiatów jest szybka, gwarantuje otrzymanie najświeższych okazów i dowiezienie ich na wskazany adres o określonej godzinie. Kwiaty z dostawą znacznie ułatwiają też realizację zamówień firmowych - wskazane bukiety dowieziemy z łatwością dowieziemy do Twojego biura, czy w miejsce, w którym organizujesz akurat wymagające tego wydarzenie.

Kwiaty, które znajdziesz w Toruniu

W Toruniu rokrocznie sadzonych jest ok. 200 tys. kwiatów. Na największą uwagę zasługują nasadzenia przy Bulwarze Filadelfijskim, gdzie rośnie niemal 70 tys. roślin. W ostatnich latach były to prymulki, hiacynty, żonkile, jaskry, tulipany, stokrotki, aksamitki, begonie i lwie paszcze, ale też wieloletnie macierzanki, szałwie, lawendy, liliowce, a nawet piwonie czy krzewy trzmieliny, tawuły, forsycji i jałowców.

Rośliny sadzone w Toruniu nie tylko mają upiększyć miasto, ale również ograniczyć skutki zanieczyszczenia powietrza. Pochłaniają bowiem toksyny i kurz, co jest szczególnie uciążliwe w tym chętnie odwiedzanym przez turystów mieście.

W toruńskich kwiaciarniach liczy się sezonowość

Jak w całym kraju, w Toruniu najbardziej lubiane róże. Tutaj jednak bardzo liczy się sezonowość roślin. Co prawda kwiaty egzotyczne są coraz popularniejsze, ale jednak wiosną najlepiej sprzedają się tulipany, latem eustomy, a jesienią chryzantemy i gerbery.

Najwięcej kwiatów kwiaciarnie sprzedają wiosną. Popularność roślin wzrasta nie tylko wraz z Dniem Kobiet czy Walentynkami. Torunianie po szarej zimie szybko chcą się bowiem otaczać kolorami i zapachami.

Klienci kwiaciarni z reguły wybierają rośliny bez ozdób, pojedyncze. Niekiedy sięgają po proste kompozycje. Jedynie starsze pokolenie lubi zdecydowane przybranie, celofan i kokardy.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Grudziądzu.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl