Kwiaciarnia internetowa - Zabrze

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa obsługująca Zabrze i jego okolice umożliwia zamówienie kwiatów z dostawą na wskazany adres i o określonej godzinie. To znacznie ułatwia przygotowania do wyjątkowego wydarzenia czy umożliwia zorganizowanie zaskakującej niespodzianki. Dostawa kwiatów to również idealny sposób obdarowania solenizantów, nawet jeśli jesteś na drugim końcu kraju.

Kwiatowa Dostawa zawsze bowiem dopasuje bukiet do okazji, ułoży go zgodnie z panującymi trendami oraz uwzględni wytyczne przekazane podczas zamówienia. Dlatego ofiarowany przez Ciebie bukiet, który zamówisz w naszej kwiaciarni internetowej, zawsze będzie najwspanialszym prezentem. Kwiaty z dostawą to wygoda i pewność zakupienia najwyższej jakości wiązanki.

Kwiatowe zwyczaje Zabrza

W Zabrzu przywiązuje się dużą uwagę do roślinności. Szczególnie Miejski Ogród Botaniczny przyciąga uwagę bujną i wypielęgnowaną zielenią. Kilka lat temu ogromnym echem odbiło się też zakwitnięcie tam agawy, która obsypuje się wyjątkowymi kwiatami tylko raz w życiu. Kwiatu agawy niestety nie można zasuszyć czy kupić w kwiaciarni, ale w Zabrzu z powodzeniem funkcjonuje nasza dostawa, która każdego dnia zapewnia dostęp do świeżych i szczególnie pięknych okazów kwiatów ciętych.

Święto Kwiatów rokrocznie przyciąga tysiące miłośników roślin

Fachowcy z Gliwickiej Palmiarni Miejskiej oraz Ogrodu Botanicznego w Zabrzu na każdym Święcie Kwiatów w Parku Śląskim opowiadają o pielęgnacji roślin ogrodowych i doniczkowych. Szczególnie dużą uwagę przywiązują do ulubionych w tym rejonie roślin cebulowych, balkonowych surfinii, pelargonii i lobelii oraz niektórych roślin egzotycznych. Dużą popularnością cieszą się również wykłady z hodowli storczyków.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Katowicach.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl