Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.
Czas realizacji zamówienia

Kwiaty na zamówienie

Decydując się na usługi kwiaciarni internetowej Kwiatowa Dostawa, dostają Państwo możliwość realizacji zamówienia składającego się wyłącznie z kwiatów i dodatków(są dostępne w szczegółach produktu) przez 7 dni w tygodniu. Dostarczane są one w godzinach od 9.00 do 22.00. Warunkiem dostawy w ten sam dzień jest wniesienie opłaty do godziny 17.00 od poniedziałku do piątku. W sobotę do godziny 14:00, zaś gdy ma ona dotrzeć w niedzielę to płatność musi nastąpić do godziny 14.00 w sobotę. Niezależnie od tego, czy wybierana przez Państwa zostanie Warszawa, czy inne miasto, dostawa powinna dotrzeć do odbiorcy w czterogodzinnym przedziale czasowym. Wyjątek stanowią święta tj.: Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca. Z powodu natłoku zamówień kwiaciarnia nie może dać Państwu gwarancji dostawy w wybranych godzinach, ale gwarantuje dostawę przez cały dzień. Kwiatowa Dostawa jest nieczynna w dniach ustawowo wolnych.

Prezenty na zamówienie

Dostawą prezentów od poniedziałku do piątku zajmuje się firma kurierska DHL. W przypadku wybrania samego prezentu nie dostają Państwo gwarancji dostarczenia go w wybranej przez siebie godzinie.
Zamówienia opłacone do godziny 12.00 dotrą do odbiorcy następnego dnia roboczego. Na terenie Warszawy prezenty możemy dostarczyć tego samego dnia po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Te, które mają dojść w poniedziałek, należy opłacić do godziny 12.00 w piątek.

Kwiaty i prezenty na zamówienie

Realizacja zamówień kwiatów z prezentem odbywa się 7 dni w tygodniu w Warszawie oraz pozostałych miastach na terenie kraju. Ponieważ prezenty dostarczane są do partnerskich kwiaciarni przez firmę kurierską, obowiązują te same terminy, jak przy wyborze samego prezentu. W tym wypadku gwarancję godziny dostawy mogą Państwo uzyskać, gdy przesyłka ma dotrzeć w kolejny dzień roboczy. Opłacając zamówienie w poniedziałek do godziny 12.00, dostawa może być zrealizowana we wtorek, ale jeśli chodzi o wybraną godzinę, gwarantowana jest dopiero podczas realizacji w środę. Wpłata do godziny 12.00 w piątek, gwarantuje dostawę godzinową we wtorek, zaś opłacenie rachunku do godziny 12.00 w czwartek – gwarantuje ten rodzaj dostawy w sobotę, niedzielę lub poniedziałek.

Przypominamy, że siedzibą firmy Kwiatowa Dostawa jest Warszawa, ale zamówienia dzięki sieci kwiaciarni partnerskich realizowane są na terenie całego kraju.

 

 

 DZIEŃ DOSTAWY  KWIATY                     PREZENTY               KWIATY Z PREZENTEM
poniedziałek  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do godziny 17:00   Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do piątku do godziny 12:00*   Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do piątku do godziny 12:00**
wtorek-piątek  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do godziny 17:00  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej dzień wcześniej do godziny 12:00*   Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej dzień wcześniej do godziny 12:00**
  sobota  Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do godziny 14:00  Prezenty są dostarczane od poniedziałku do piątku.    Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do czwartku do godziny 12:00
niedziela Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej w sobotę do godziny 14:00 Prezenty są dostarczane od poniedziałku do piątku. Zamówienie musi zostać złożone i opłacone najpóźniej do czwartku do godziny 12:00

* przy dostawie samych prezentów Kwiatowa Dostawa nie gwarantuje dostaw o określonej godzinie.

** w tym przypadku nie możemy zagwarantować dostaw godzinowych zgodnych z Państwa wytycznymi. Gwarancja godzinowa jest możliwa następnego dnia roboczego. (czytaj punkt 3)

 

 

 

 

Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl