Kwiaciarnia internetowa - Gdańsk

W Gdańsku znajdziesz oczywiście niejedną kwiaciarnię. Szczególnie przy dużych centrach, czy na Starym Rynku można skorzystać z punktu oferującego wyszukane kompozycje. Jeśli jednak nie masz czasu, zawsze możesz skorzystać z kwiaciarni online. Nasza kwiaciarnia internetowa może w Twoim imieniu wręczyć dowolne kwiaty dostępne w aktualnej ofercie. Dostawa kwiatów może odbyć się w ustalonym terminie i miejscu oraz o określonej godzinie. Kurier kwiatowy jest idealnym rozwiązaniem, jeśli nie możesz osobiście podarować wiązanki.

Możesz zamówić też kwiaty z dostawą na Twój własny adres. Dzięki temu nie będziesz musiał osobiście udawać się do kwiaciarni. Dostawa kwiatów zdecydowanie przyspieszy i ułatwi Ci przygotowanie się do niejednego, ważnego wydarzenia.

Wyraź swoje uczucie kwiatami

Miłość, przyjaźń, wdzięczność, żal. Nawet w tak ukwieconym mieście swoje uczucia najlepiej wyrazić idealnie skomponowanym bukietem. Można go ułożyć z popularnych w Gdańsku roślin lub kwiatów szczególnie lubianych przez obdarowanego. Oczywiście z mody nigdy nie wyjdą róże i to one są najczęściej wybieranymi we florystyce gatunkami.

Gdańsk kwiatami usłany

Gdańsk jest mocno związany z tradycją ogrodnictwa. W 2016 r. gdańscy naukowcy z tamtejszego Uniwersytetu odkryli nawet nowy rodzaj storczyka, którego wnętrze przypomina twarz diabła. Ponadto corocznie, wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, miasto rozkwita ponad 50 tysiącami kwiatów. Na początku sadzi się bratki i stokrotki. Rosną one głównie na Placu Kobzdeja, przy pomniku Daniela Gralatha, czy przy budynku Krewetki. Po pierwszych nasadzeniach, ich miejsce zajmują aksamitki, żeniszki, dalie, szałwie, pelargonie i wysokie kanny. W mieście pojawiają się również kwietne konstrukcje oraz podwieszane na słupach i latarniach donice. Wszystko po to, by miejski krajobraz był jeszcze piękniejszy!

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Gdyni.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
239,00 zł 219,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl