Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.

Kwiaciarnia internetowa - Gdańsk

W Gdańsku znajdziesz oczywiście niejedną kwiaciarnię. Szczególnie przy dużych centrach, czy na Starym Rynku można skorzystać z punktu oferującego wyszukane kompozycje. Jeśli jednak nie masz czasu, zawsze możesz skorzystać z kwiaciarni online. Nasza kwiaciarnia internetowa może w Twoim imieniu wręczyć dowolne kwiaty dostępne w aktualnej ofercie. Dostawa kwiatów może odbyć się w ustalonym terminie i miejscu oraz o określonej godzinie. Kurier kwiatowy jest idealnym rozwiązaniem, jeśli nie możesz osobiście podarować wiązanki.

Możesz zamówić też kwiaty z dostawą na Twój własny adres. Dzięki temu nie będziesz musiał osobiście udawać się do kwiaciarni. Dostawa kwiatów zdecydowanie przyspieszy i ułatwi Ci przygotowanie się do niejednego, ważnego wydarzenia.

Wyraź swoje uczucie kwiatami

Miłość, przyjaźń, wdzięczność, żal. Nawet w tak ukwieconym mieście swoje uczucia najlepiej wyrazić idealnie skomponowanym bukietem. Można go ułożyć z popularnych w Gdańsku roślin lub kwiatów szczególnie lubianych przez obdarowanego. Oczywiście z mody nigdy nie wyjdą róże i to one są najczęściej wybieranymi we florystyce gatunkami.

Gdańsk kwiatami usłany

Gdańsk jest mocno związany z tradycją ogrodnictwa. W 2016 r. gdańscy naukowcy z tamtejszego Uniwersytetu odkryli nawet nowy rodzaj storczyka, którego wnętrze przypomina twarz diabła. Ponadto corocznie, wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, miasto rozkwita ponad 50 tysiącami kwiatów. Na początku sadzi się bratki i stokrotki. Rosną one głównie na Placu Kobzdeja, przy pomniku Daniela Gralatha, czy przy budynku Krewetki. Po pierwszych nasadzeniach, ich miejsce zajmują aksamitki, żeniszki, dalie, szałwie, pelargonie i wysokie kanny. W mieście pojawiają się również kwietne konstrukcje oraz podwieszane na słupach i latarniach donice. Wszystko po to, by miejski krajobraz był jeszcze piękniejszy!

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Gdyni.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl