Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.

Kwiaciarnia internetowa - Katowice

W Katowicach szczególnie hucznie obchodzi się Barbórkę. Pracownicy kopalni często otrzymują róże i goździki, Barbary zaś bukiety z róż, gerber, hortensji, floksów czy chryzantem.

Nie można jednak zapominać, że każda okazja do obdarowania kobiety kwiatami jest dobra! Nawet jeśli nie możesz samodzielnie odwiedzić sklepu, kwiaciarnia internetowa i kwiaty z dostawą idealnie rozwiążą Twój problem. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa jest wariantem niezwykle wygodnym i niezawodnym. Zamówione kwiaty z dostawą zawsze dojeżdżają na czas we wskazane miejsce. Są świeże, ułożone zgodnie z najnowszymi trendami, uwzględniając jednak upodobania obdarowywanego, czy ulubioną tradycję.

Dostawa kwiatów jest też dobrym wariantem dla Twojej firmy. Nie wymusza zakupów w tradycyjnych punktach stacjonarnych, a od sukcesu wydarzenia, na które dostawa kwiatów jest zamawiana, dzieli jedynie jeden telefon.

Nie tylko węgiel, czyli Katowice w kwiatach

Katowice większości osób kojarzą się z miastem górniczym. Tymczasem to miejscowość, która niemal tonie w kwiatach. Obsadzane są wszystkie możliwe klomby, a na placu Kwiatowym wciąż pojawiają się coraz to nowsze pawilony kwiatowe.

Należy również pamiętać o Parku Śląskim. Rokrocznie odbywają się w nim cykliczne imprezy ogrodnicze. Najbardziej znane są „Święto kwiatów” i „Śniadanie na trawie”. Mieszkańcy chętnie uczestniczą również w „Muzycznym Bukiecie Róż”, choć te jedynie nazwą nawiązuje do ulubionych kwiatów.

Katowice najbardziej lubią tradycyjne kwiaty

Śląskie powoli staje się florystyczną mekką. Działa tu niemal 10% hurtowników florystycznych, których firmy zaopatrują rynek polski, a nawet zagraniczny. Najbardziej znana jest Śląska Giełda Kwiatowa w Tychach. Na uwagę zasługują jednak również producenci z Pszczyny, Bielska-Białej, Cieszyna, Goczałkowic-Zdroju czy Turzy Śląskiej.

Floryści z aglomeracji śląskiej najbardziej cenią ciemnoczerwoną odmianę róży: Red Naomi. Komponują ją z kwiatami sezonowymi, czyli piwoniami, słonecznikami, lewkoniami, astrami.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Częstochowie.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl