Kwiaciarnia internetowa - Katowice

W Katowicach szczególnie hucznie obchodzi się Barbórkę. Pracownicy kopalni często otrzymują róże i goździki, Barbary zaś bukiety z róż, gerber, hortensji, floksów czy chryzantem.

Nie można jednak zapominać, że każda okazja do obdarowania kobiety kwiatami jest dobra! Nawet jeśli nie możesz samodzielnie odwiedzić sklepu, kwiaciarnia internetowa i kwiaty z dostawą idealnie rozwiążą Twój problem. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa jest wariantem niezwykle wygodnym i niezawodnym. Zamówione kwiaty z dostawą zawsze dojeżdżają na czas we wskazane miejsce. Są świeże, ułożone zgodnie z najnowszymi trendami, uwzględniając jednak upodobania obdarowywanego, czy ulubioną tradycję.

Dostawa kwiatów jest też dobrym wariantem dla Twojej firmy. Nie wymusza zakupów w tradycyjnych punktach stacjonarnych, a od sukcesu wydarzenia, na które dostawa kwiatów jest zamawiana, dzieli jedynie jeden telefon.

Nie tylko węgiel, czyli Katowice w kwiatach

Katowice większości osób kojarzą się z miastem górniczym. Tymczasem to miejscowość, która niemal tonie w kwiatach. Obsadzane są wszystkie możliwe klomby, a na placu Kwiatowym wciąż pojawiają się coraz to nowsze pawilony kwiatowe.

Należy również pamiętać o Parku Śląskim. Rokrocznie odbywają się w nim cykliczne imprezy ogrodnicze. Najbardziej znane są „Święto kwiatów” i „Śniadanie na trawie”. Mieszkańcy chętnie uczestniczą również w „Muzycznym Bukiecie Róż”, choć te jedynie nazwą nawiązuje do ulubionych kwiatów.

Katowice najbardziej lubią tradycyjne kwiaty

Śląskie powoli staje się florystyczną mekką. Działa tu niemal 10% hurtowników florystycznych, których firmy zaopatrują rynek polski, a nawet zagraniczny. Najbardziej znana jest Śląska Giełda Kwiatowa w Tychach. Na uwagę zasługują jednak również producenci z Pszczyny, Bielska-Białej, Cieszyna, Goczałkowic-Zdroju czy Turzy Śląskiej.

Floryści z aglomeracji śląskiej najbardziej cenią ciemnoczerwoną odmianę róży: Red Naomi. Komponują ją z kwiatami sezonowymi, czyli piwoniami, słonecznikami, lewkoniami, astrami.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Gliwicach.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl