Kwiaciarnia internetowa - Kraków

Kraków jest wyjątkowym miastem. Na rynku działa mnóstwo kwiaciarni, a każda oferuje bogaty wybór roślinności. Choć krakowskie kwiaciarki działają nieustannie, to dla każdego, kto nie może skorzystać z ich stacjonarnej pomocy, stworzyliśmy naszą kwiaciarnię internetową. Oferujemy nie tylko najwyższej jakości rośliny, ale również ich dostawę. Kurier kwiatowy dowozi je szybko i sprawnie tak, aby pozostały piękne i świeże jeszcze długo po wykonaniu wiązanki.

Dostawa kwiatów jest wygodną alternatywą

W zabieganym Krakowie kwiaty z dostawą są idealną alternatywą, która umożliwia zakup pięknego i świeżego bukietu. Kwiaty zakupione online mogą być dostarczone nie tylko na adres zamawiającego, ale również w Twoim imieniu bezpośrednio do obdarowanego, co potęguje efekt zaskoczenia wywołany niespodziewanym i miłym podarunkiem. Z zalet dostawy kwiatów online możesz skorzystać w każdej chwili.

Ukwiecony Kraków rośnie w siłę!

Kraków jest ściśle związany z pięknymi kwiatami! Symbolem krakowskiego Rynku Głównego są przecież krakowskie kwiaciarki. Ich bukietami obdarowywani są nie tylko Krakowianie, ale również ważne osobistości, które odwiedzają to miasto.

Ponadto, corocznie pod pomnikiem Adama Mickiewicza składane są liczne wiązanki, które przygotowują właśnie pracujące na rynku kwiaciarnie. Również Giełda Kwiatowa przy ulicy Balickiej działa od wielu lat i można na niej kupić naprawdę piękne rośliny. Zaopatrują się tam zresztą nie tylko lokalni sprzedawcy.

Na uznanie zasługuje też niezwykły pomysł Urzędu Miasta Kraków i lokalnych aktywistów, którzy obdarowują mieszkańców miasta dobroczynnymi roślinami doniczkowymi. Draceny, skrzydłokwiaty, fikusy, chamedory czy ziemiokalkusy - bo o nich mowa - mają pozytywnie wpływać na otoczenie mieszkańców, pochłaniając jednocześnie dwutlenek węgla, produkując tlen i poprawiając samopoczucie Krakowian.

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Rzeszowie.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl