Wszystkie zamówienia realizujemy w wybranych terminach zgodnie z zaleceniami WHO.

Kwiaciarnia internetowa - Łódź

Każda kwiaciarnia oferuje świeże i piękne kwiaty oraz dekoracje florystyczne. Jednak to nasz kurier kwiatowy przywozi kwiaty z dostawą na wskazany adres i o ustalonej wcześniej godzinie, a każdy bukiet wybierany jest z bogatej oferty dostępnej - od ręki, w każdej chwili - na naszej stronie.

Kwiaciarnia internetowa to niezwykle wygodna i wyjątkowa metoda zakupu kwiatów. Na uwagę zasługuje też kreator bukietów, dzięki któremu możesz samodzielnie wybrać kwiaty, z których powstanie wyjątkowy bukiet. Takie kwiaty z dostawą są wyjątkowym prezentem dla każdego.

Łódzka zieleń na każdym kroku

Łódź zieleni się coraz bardziej. W mieście znanych jest co najmniej kilka miejsc poświęconych zieleni. Jednym z największych parków jest Ogród Botaniczny, który umożliwia mieszkańcom miasta nie tylko przebywanie wśród zieleni, ale również korzystanie z placów zabaw, zegarów słonecznych, zbiorników wodnych, a nawet miejsca na grill.

Kwiaty rabatowe oraz byliny, krzewy i drzewa zdobią też parki: Reymonta, Moniuszki, przy ulicy Leczniczej lub Sowińskiego. Corocznie wysadzanych jest tam ponad 60 tys. roślin, w tym 3,5 tys. begonii, surfinii, wilców i rozplenic.

Ważnym miejscem dla wielbicieli zieleni jest też Giełda Ogrodnicza w Łodzi, która oferuje bogaty wybór kwiatów i akcesoriów florystycznych.

Łodzianie chętnie odwiedzają kwiaciarnie

W Łodzi niemal na każdym kroku można kupić kwiaty. Mistrzowie florystyki prześcigają się więc w kunszcie przygotowanych bukietów. Korzystają tylko ze świeżych i najwyższej jakości roślin. Szczególnie młodsi Łodzianie często kupują kwiaty. Najczęściej wybierają tradycyjne róże, frezje i coraz popularniejsze kwiaty tropikalne. Starsze pokolenie woli natomiast gerbery i tulipany. Właśnie dlatego w naszej kwiaciarni internetowej każdy znajdzie coś dla siebie!

W województwie łódzkim dostarczamy kwiaty również jako kwiaciarnia internetowa w Piotrkowie Trybunalskim, kwiaciarnia internetowa w Tomaszowie Mazowieckim, kwiaciarnia internetowa w Radomsku.
Przesyłka kwiatowa jest możliwa do każdego miejsca w województwie łódzkim.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl