Kwiaciarnia internetowa - Łódź

Każda kwiaciarnia oferuje świeże i piękne kwiaty oraz dekoracje florystyczne. Jednak to nasz kurier kwiatowy przywozi kwiaty z dostawą na wskazany adres i o ustalonej wcześniej godzinie, a każdy bukiet wybierany jest z bogatej oferty dostępnej - od ręki, w każdej chwili - na naszej stronie.

Kwiaciarnia internetowa to niezwykle wygodna i wyjątkowa metoda zakupu kwiatów. Na uwagę zasługuje też kreator bukietów, dzięki któremu możesz samodzielnie wybrać kwiaty, z których powstanie wyjątkowy bukiet. Takie kwiaty z dostawą są wyjątkowym prezentem dla każdego.

Łódzka zieleń na każdym kroku

Łódź zieleni się coraz bardziej. W mieście znanych jest co najmniej kilka miejsc poświęconych zieleni. Jednym z największych parków jest Ogród Botaniczny, który umożliwia mieszkańcom miasta nie tylko przebywanie wśród zieleni, ale również korzystanie z placów zabaw, zegarów słonecznych, zbiorników wodnych, a nawet miejsca na grill.

Kwiaty rabatowe oraz byliny, krzewy i drzewa zdobią też parki: Reymonta, Moniuszki, przy ulicy Leczniczej lub Sowińskiego. Corocznie wysadzanych jest tam ponad 60 tys. roślin, w tym 3,5 tys. begonii, surfinii, wilców i rozplenic.

Ważnym miejscem dla wielbicieli zieleni jest też Giełda Ogrodnicza w Łodzi, która oferuje bogaty wybór kwiatów i akcesoriów florystycznych.

Łodzianie chętnie odwiedzają kwiaciarnie

W Łodzi niemal na każdym kroku można kupić kwiaty. Mistrzowie florystyki prześcigają się więc w kunszcie przygotowanych bukietów. Korzystają tylko ze świeżych i najwyższej jakości roślin. Szczególnie młodsi Łodzianie często kupują kwiaty. Najczęściej wybierają tradycyjne róże, frezje i coraz popularniejsze kwiaty tropikalne. Starsze pokolenie woli natomiast gerbery i tulipany. Właśnie dlatego w naszej kwiaciarni internetowej każdy znajdzie coś dla siebie!

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Bydgoszczy.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
219,00 zł 199,00 zł
szt.
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl