Wysyłkowa kwiaciarnia internetowa - Wrocław

Wrocław tętni życiem przez całą dobę i ma miejsca, w których handel kwitnie niezależnie od godziny czy pory roku. Zawsze można kogoś spotkać na Starym Rynku, w Ostrowie Tumskim i na placu Solnym, gdzie miejskie kwiaciarki sprzedają kwiaty nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat.

Plac Solny jest wyjątkowym miejscem, jednak nasza kwiaciarnia internetowa jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Dostawa świeżych kwiatów z kwiaciarni online nie wiąże się też z koniecznością udania się do centrum miasta i z samodzielnym transportem, niekiedy dużego, ciężkiego i skomplikowanego bukietu. Kupując nasze kwiaty z dostawą na wskazany adres, możesz zrobić komuś fantastyczną niespodziankę, nawet będąc na drugim końcu Polski.

We Wrocławiu najbardziej lubiane są rośliny klasyczne

Nawet na placu Solnym, gdzie kręci się bardzo dużo turystów, największym uznaniem cieszą się tradycyjne kwiaty. Prym wiodą róże, goździki i słoneczniki. Wrocławskie kwiaciarki sprzedają niewiele roślin tropikalnych, choć i takie się zdarzają. Wyjątkową sympatią cieszą się tu również narcyzy, sadzone m.in. na miejskich skwerach, być może w wyrazie sympatii dla jednego z wrocławskich krasnali - Narcysia.

Najbardziej niezapomnianą wiązanką, którą przygotowano na placu Solnym, był bukiet zrobiony z 333 róż. Jak opowiadają kwiaciarki, najwięcej roślin sprzedają jednak w weekend. Klientami są studenci, pary wychodzące z pobliskich restauracji i mężczyźni wracający po imprezach do domów.

We Wrocławiu funkcjonuje też największa giełda kwiatowa w Polsce! To tutaj, na powierzchni niemal 40 h, wystawia się blisko 500 firm z branży ogrodniczej i florystycznej.

Celebruj przyjemności

Wrocław to zdecydowanie piękne i ukwiecone miasto. Warto w nim celebrować dawanie kwiatów przy najróżniejszych okazjach. By było to łatwiejsze, skorzystaj z naszej internetowej dostawy kwiatów!

Dostarczamy również kwiaty jako kwiaciarnia internetowa w Częstochowie.


Newsletter
Łap rabaty, kontroluj promocje.
Promocje
Produkty w wyjątkowych cenach
Kosz Biznesowy
Kosz Biznesowy
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Wyraziste przesłanie
Wyraziste przesłanie
199,00 zł 189,00 zł
szt.
Kosz Szykowne Gerbery
Kosz Szykowne Gerbery
239,00 zł 219,00 zł
szt.
Kwiaty z nutą fioletu
Kwiaty z nutą fioletu
197,00 zł 177,00 zł
szt.
Kocham Cię
Kocham Cię
189,00 zł 169,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl